Ingatlan üzemeltetési felelős

  • Cég neve

    PORTÉP Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Céges üdülés, üdültetés

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a cégcsoport tulajdonában lévő ingatlanok bérbeadásával kapcsolatos feladatok: tárgyalás leendő bérlőkkel, kapcsolattartás meglévő bérlőkkel
  • bérlemény birtokbaadásával kapcsolatos feladatok
  • üzemeltetéssel, ingatlanfejlesztéssel kapcsolatos ügyek intézése
  • ingatlanokkal kapcsolatos beruházási igények tervezése, szervezése, tervezőkkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • ingatlan üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (word, excel)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • nagyfokú önállóság, mérlegelési és döntéshozatali képesség
  • jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • terhelhetőség

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • középkategóriás gépkocsi használat, mobiltelefon, laptop
  • bejelentett teljes munkaidős munkaviszony
  • kulturált irodai környezet, igényes munkakörnyezet
  • fiatal, barátságos, összetartó csapat
  • fejlődési lehetőség
  • stabil pénzügyi háttér
  • céges rendezvények
  • céges üdülési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk törekszik megbízásait saját erőből végezni, megrendelőinek korszerű, minőségi, versenyképes és megbízható szolgáltatást nyújtani társasházak, csarnokok, parkolóház és szálló építésével.
16 éve stabilan működő magyar tulajdonú építőipari cégünk folyamatos bővülés miatt keres kollégát dinamikus csapatába INGATLAN ÜZEMELTETÉSI FELELŐS munkakörbe.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.